🌺ANTIAGE OLEJ

Příjďte se naučit namíchat 🌺zimní antiage olej. Naučíme se míchat dle receptury jeho složení a rovnou si jeden 20 ml odnesete domů. Jeho blahodárné složení je podle starých receptů, které se předávaly z generace na generaci. Míchání olejů a hýčkání sebe je cestou k rozproudění energie ženství, která ve světě nyní chybí. Olej je vhodný na každou pleť od 25 let, a má dvě varianty pro dva typy pleti. Antiage olej můžete věnovat i jako dárek na vánoce. Budete umět namíchat vlastní luxusní zimní antiage olej.

Co se ještě naučíte?

V kurzu se dozvíte podstatu péče o pleť, vysvětlení funkce detoxu a obnovy buněk, vyprávění o účincích jednotlivých substancí antiage oleje. Součástí workshopu jsou velice luxusní éterické oleje, které jsou v ceně. 


Kurz doplňuje celou sérii workshopů podporující omlazení, krásu, ženskost a zdraví, RITUÁLY OMLAZENÍ, především kurz Omlazující thajská masáž obličeje.

Cena: 1290 Kč

Lektorka

RENATA PTÁČNÍKOVÁ 

Staří jogínští tantrici tvrdi, že věk neexistuje. V dnešní době chtějí všichni vypadat a cítit se mladě. Životní styl a nastavení mysli nám to neumožňuje. Tělo může stárnout pomaleji, dokonce Dr. Norman Walker dokládá, že buňky v těle jsou schopny se obnovovat do 80 let. Vytvořila jsem ucelenou sestavu RITUÁLY OMLAZENÍ, jednodenní workshop, 5 doprovodných miniworkshopů zejména pro ženy. a kurz Omlazující jóga. Thajské terapii se věnuji již 9. rokem. Studuji je u Nikolaose Christudoulou (GR), a u velkého mistra thajských terapií v Chiang Mai, Pichesta Boothome v Thajsku. Jsem učitelkou Radža Jógy a mým Mistrem je Svamiji Mahéšvarananda. Práce s energií využívám především pro svůj vlastní život, jsem nositelkou energií Džuny Davitašvili a Reiki od Mistra Borise Tichanovského (RU).Kromě Thajských Terapií se věnuji tvorbě marketingových kampaní, a obsahovému marketingu v mé firmě Perspective Relations. Jsem také nadšenou inovátorkou celospolečenských témat a spoluorganizátorkou konference TEDxOstrava. Nejradši jsem maminkou.