Královno svého života! Tenhle online program je neuvěřitelný v tom, že ti přinese radost z hýčkání, pocit lásky k sobě, ale hlavně velké výsledky, a dost brzy. O ty jde tady nejvíc. Je to směs metod, které na sebe navazují, pracují s hlubokým kostním systémem, s hlubokými vrstvami pokožky, které otevírá, aby se obnovily buňky a začaly "makat" pro obnovu systému. 

7 stupňová metoda jsou dveře, kterými když vejdeš, už nebudeš stejná, může tě omladit o desítku let. Vidím to sama na sobě, pokaždé mě tahle metoda zavede ještě do větší hloubky, že zkouším věci, které vám sem dám po čase jako malé zázraky. Baví mě to hlavně kvůli okamžitým výsledkům. Jsem žena, která žije hodně zdravý životní styl už dlouho, a s určitým stupněm úrovně vědomí se detoxikuji opravdu rychle. Tím chci říct, že záleží i na tom, jak si se o sebe starala a detoxikovala v průběhu života, a jaký zdravý životní styl žiješ. U některé z vás budou výsledky rychleji, u někoho trochu pomaleji. 

Pokud projdete dveřmi, dostanete velké knowhow a opravdu skvostnou metodu, která ti po čase může přinést mladistvou luxusní pleť. Je jenom na vás, jestli ji použijete, jestli budete motivované a disciplínované tak, jako já, ji dělat 3x týdně, pondělí, středa, pátek, a nebo to bude online program, který nefunguje, protože jste si na něj nenašly čas. Čas neexistuje, existují pouze priority v životě. Tahle metoda se dělá večer, ale pokud máte raději ráno, dělejte ji 1,5 h před tím, než půjdete do práce.  Přeju vám hlavně radost a pravidelnost, protože v těchto dvou silách (jin a jang), je ukrytý největší výsledek. 

Ke sdílení je otevřená facebooková skupina, ale hlavně 1x za 3 měsíce ZOOM zdarma na 30 minut. Tam v úzkém kruhu, kdo se přihlásí, budu odpovídat na všechny vaše dotazy a můžeme cokoliv sdílet. Těším se na vaše zpětné vazby. Sledujte zde, bude termín nejbližšího Zoom přenosu.

Nejbližší termín Zoom vysílání a odkaz: